• 00%

    Dogal

    Ürünlerimiz %100 doğal ve el emeğidir.

Awesome Image
Awesome Image
DERMANSÜT HAKKINDA

hAKKIMIZDA

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bulunan günlük 100 ton süt işleme kapasiteli 2000M² kapalı alan tesisimizde doğal sütün lezzetini, kaşar peynirinin en lezzetli haline getirip, sofraların ve yemeklerin olmazsa olmazları süt ürünleri üzerine faaliyet göstermekteyiz. Tesisimizde son teknoloji makineler ile taze kaşar peyniri, tost peyniri, dilimli tost peyniri, tel peyniri, lor peyniri ve krema şeklinde ürün listesi sunarak Marmara bölgesi ağırlıklı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ürünlerimize iletişim bilgileri ve marketlerden ulaşabilirsiniz.

  • Peynirde ve sütte kalite

  • Saf ve doğal lezzet

Awesome Image
Awesome Image
Nasıl Yaptık

Nasıl Sektörde
Öncü Olduk

Dermansüt uzun yıllara dayanan tecrübesiyle sektörde öncü ve aranılan kalite olmuştur. Peki bunu nasıl yaptık? Maddeler halinde açıklayalım.

+

Üretimlerimiz esnasında ihtiyacımız olan herhangi bir gıdayı direkt doğru adres olan çiftçilerden aldık ve çiftçilerin büyümesine aynı zamanda ürünlerde kaliteli olmasını sağladık.

01
+

Araştırdık ve geliştirdik. Kendimizi sürekli yenileyerek yeni fırsatlar karşımıza çıktıkça kendimizi geliştirdik ve lezzetimize lezzet kattık. Kalitenin asla tesadüf olamayacağı bu coğrafyada araştırarak gelişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

02
+

Mutlu müşterilerimiz sayesinde kulaktan kulağa büyüyerek geliştik, ürünlerimizin lezzetine varan değerli müşterilerimiz yakın çevresine deneyimini paylaşarak bizleri büyüttü.

03
+

Uygun fiyat politikamızla üretim maliyetinde lezzetimizi siz müşterilerimizle buluşturuyor, lezzete doyuruyoruz.

04